Warszawa

Cześć wszystkim!

Wiosna zrobiła się cudowna, nie ma co. Ja tym czasem prezentuję Wam kilka zdjęć z wyjazdu do Warszawy. Duże, wręcz cudowne miasto. To, co zobaczyłam to tylko kroplą w morzu. Najlepszym miejscem było Muzeum Powstania Warszawskiego. Ktoś powie: to tylko muzeum. A ja powiem aż muzeum. Jak do tej pory to jedyne miejsce, w którym można dotykać wszystkich eksponatów, zbierać kartki z kalendarza, czy oglądać filmy w miniaturowych kinach to jest naprawdę coś! Można spędzić tam cały dzień! Ja miałam tylko kilkadziesiąt minut i chciałabym tam kiedyś wrócić. 

Pewnie jeszcze nie wspominałam, że uwielbiam wszystko, co wiąże się z historią, zwłaszcza, jeśli chodzi o Drugą Wojnę Światową. Nie wiedzieć czemu, ten okres jest mi najbliższy. Być może dlatego, że jest najwięcej niejasności? Już dziecka cieszyłam się zamiłowaniem do tego przedmiotu i tej tematyki. Wiele jest miejsc związanych z tą właśnie wojną. Jednak nie wszystkie chciałabym odwiedzić. Na pewno na liście tych do odwiedzenia jest warszawskie muzeum.Wyjazd nie byłby zaliczony bez odwiedzenia Złotych Tarasów. Generalnie rzecz biorąc wyjazd był mega i dobrze go wspominam. Póki co zmykam już, dobranoc!:)

Udostępnij ten post

1 komentarz :

  1. zazdroszczę Ci takiego wyjazdu:) ja w Wawie byłam tylko jak miałam kilka latek także niewiele z tego pamiętam;) z chęcią bym tam teraz pojechała, jak jestem starsza:)
    pozdrawiam:*
    paullista.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

* Drogi czytelniku, dziękuję za komentarz!
* Jeśli blog przypadł Ci do gustu, zachęcam do obserwacji!
* W wolnym czasie staram się odwiedzać Wasze blogi!
* Komentarze, które są obraźliwe w stosunku do autorki i czytelników nie będą przeze mnie zatwierdzane!